Site Loader
Vyžiadať ponuku

Softvare na tvorbu správ pre TTR tlačiarne: BARTENDER (DEMO verzia) od spoločnosti SEAGULL Scientific.

bartenderSpoločnosť Seagull Scientific je známa po celom svete vďaka aplikácii BarTender, ktorá predstavuje špičkový software pre tlač etikiet s čiarovými kódmi. Aplikácia BarTender predstavuje špičkový software pre Windows , poskytuje výkonné funkcie pre tlač etikiet s čiarovými kódmi až po integráciu do podnikového software. Použitie aplikácie je tak jednoduché, že aj začiatočník po niekoľkých minútach dokáže tvoriť profesionálne vyzerajúce etikety. Plne kompatibilný s Windows XP, VISTA, WIN7, WIN8 vrátane ovládačov na jednotlivé typy tlačiarní.

BarTender Basic: editor návrhov etikiet pre jednoduché aplikácie, bez nutnosti napojenia k databázi.

BarTender PRO: editor návrhov etikiet s možnosťou napojenia na databázu – xls, doc, dbf, txt… a s prepojením určitých typov nadradených systémov. Licencia viazaná na HW počítača.

BarTender Enterprise: Najvyššia varianta, ktorá ponúka široké možnosti prepojenia na rôzne zdroje dát, aj veľa nástrojov na integráciu do nadradených ERP systémov. SW môže byť inštalovaný na neobmedzenom počte PC, licencia sa viaže na počet súčasne používaných tlačiarní.

OEMbartender

 

Všeobecný leták v CZ jazyku TU.

Post Author: Dušan

error: Obsah je chránený!!