Site Loader
Vyžiadať ponuku

INK JET Tlačiarnecitronix

Jednoduchým nástrekom atramentu v kontinuálnom režime docielime označenie produktu. V ponuke máme INK Jetové tlačiarne od spoločnosti CITRONIX určené k tlači na jednotlivé produkty alebo APLINK tlačiarne určené k označeniu skupinových balení s vysokým rozlíšením. Všetky tieto tlačiarne sú určené aj do náročnejších prevádzok.

 

Aplikátory etikiet HERMAherma

Aplikátory etikiet, poloautomatické etiketovacie pracoviská a automatické etiketovacie linky patria v odbore priemyselného značenia k svetovej špičke. Aplikátory HERMA sa vyznačujú vysokou kvalitou, precíznosťou spracovania a jednoduchým užívateľským rozhraním.

 

Termotransférové tlačiarnecv

Tlačiareň je možné inštalovať ako do horizontálnej tak aj do vertikálnej polohy priamo do baliacej linky, alebo verzie desktop ako stolné tlačiarne. Termotransférové tlačiarne od spoločnosti CarlValentine umožňujú tlač vo vysokom rozlíšení, kde je možné tlačiť 1D a 2D kódy, texty, logá a obrázky, ale len v jednofarebnom prevedení.

 

Laserové tlačiarneScreenShot266

Laserové tlačiarne PANASONIC sú navrhnuté k permanentnému značeniu vo vysokých rýchlostiach. Ide o značenie “bezúdržbové”, tzn. žiadne vedlašie investície do spotrebného materiálu.

Post Author: Dušan

error: Obsah je chránený!!